جلسه همفکری کادراجرایی مؤسسه امدادگران با معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد

جلسه همفکری کادراجرایی مؤسسه امدادگران با معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد
دی 16, 1400
111 بازدید

جلسه همفکری کادراجرایی مؤسسه امدادگران با معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد. دکتر براتی زاده در ابتدای جلسه با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها گفت:روحیه مؤسسه امدادگران،برگرفته از روحیه ی خیرخواهانه حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها است و […]

جلسه همفکری کادراجرایی مؤسسه امدادگران با معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

دکتر براتی زاده در ابتدای جلسه با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها گفت:روحیه مؤسسه امدادگران،برگرفته از روحیه ی خیرخواهانه حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها است و در زمینه کمک و دست گیری از بیماران و مستضعفان از آنها الگو گرفته ایم.

معاونت توسعه علوم پزشکی خراسان شمالی در ادامه گفت: موضوع تغذیه ی سالم یکی از دغدغه های اصلی در سبک زندگی اسلامی ایرانی است که دشمن به شدت دارد با این موضوع مقابله میکند به عنوان مثال میتوان گفت شیوع بیماری های ناشناخته یا سرطانی برگرفته از کالاهای تراریخته ی ناسالم و تغییر ژنتیکی شده ی دانشمندان دشمن است و این همان تلاش مستکبران عالم برای برهم زدن سبک تغذیه ای اسلامی است.

وی افزود:بایستی روی موضوع سبک تغذیه و آموزش به مردم تلاش بیشتری صورت گیرد که اگر این اتفاق بیافتد به تنهایی میتوانیم شاهد کاهش چشمگیر سرطان و بیماریهای صعب العلاج باشیم.

دکتر براتی زاده در ادامه به اهمیت موضوع تبلیغات و معرفی مؤسسه خیریه به مردم و دستگاه های مختلف اشاره کرد و اعلام آمادگی نمود تا در این حوزه یاری رسان مؤسسه باشند.

همچنین جلسه با ارائه پیشنهادات اعضای کادر اجرایی مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا ادامه یافت و در انتها ی این جلسه ، دکتر براتی زاده به عنوان عضو هیئت امنای مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا ی خراسان شمالی پیشنهاد شدند که ایشان نیزبا اعلام آمادگی کامل برای خدمت به بیماران سرطانی و صعب العلاج؛ آن را پذیرفتند.

برچسب‌ها: